Zasilacze Seasonic Focus Plus – trwałe, ciche i nowoczesne

Wysoka jakość wykonania, konkurencyjna cena i trwałość to elementy, które często przekonują konsumentów do zakupu urządzeń danej marki. Firma Seasonic zadbała, by takie cechy posiadały też jej zasilacze z serii Focus Plus.

Dobrze dobrany zasilacz jest kluczowym elementem każdego zestawu komputerowego i warto o tym przypominać konsumentom, którzy składając swoje maszyny, skupiają się na innych podzespołach, jak karta graficzna i procesor. Dostępne w ofercie ABC Data modele Seasonic mogą przykuwać uwagę klientów. To wyposażone w odpinane kable, półpasywne zasilacze o niewielkich rozmiarach, 140 mm szerokości x 150 mm długości x 86 mm wysokości, które dzięki zastosowaniu modularnego okablowania bardzo dobrze sprawdzają się w komputerach o mniejszych obudowach. Warto także wspomnieć, że zapewniają większą wygodę użytkownikom, którzy planują w przyszłości rozbudowywać posiadany zestaw. Zasilacze wyróżnia też autorskie rozwiązanie Seasonic, wpływające na większą stabilność i niezawodność. Producent zastosował do połączenia tylnego panelu i PCB miedzianą płytkę, a nie tradycyjne przewody.

W modelach Focus Plus zamontowano ciche wentylatory 120 mm z łożyskiem FDB (Fluid Dynamic Bearing), które mogą pracować w trybie ciągłym lub hybrydowym. Opracowany system kontroli temperatury umożliwia pracę układu w trzech trybach – z wyłączonym wiatrakiem, w modelu cichym, aktywującym się po przekroczeniu około 30% obciążenia, oraz tzw. „Cooling Mode”, dbającym o właściwe schłodzenie zasilacza przy cięższej pracy.

Zasilacze Seasonic Main

Zasilacze zostały wyposażone we wszystkie niezbędne złącza, począwszy od wiązki ATX 20/24 pin (610 mm), przez 2x PCI-E 6+2 pin, po Sata i Molex.

Seasonic Focus Plus dostępne są z dziesięcioletnią gwarancją. W zależności od wybranej serii posiadają certyfikaty sprawności 80 Plus Gold lub Platinium, a także szereg zabezpieczeń. Wśród nich ochronę przed zbyt wysokim prądem (OCP), przed zbyt wysokim napięciem (OVP), a także zabezpieczenia przeciwzwarciowe (SCP) i przeciążeniowe (OPP). Klienci ABC Data mogą nabyć zasilacze w wielu wariantach mocy, dopasowanych do różnych potrzeb konsumentów, od 550 do 850W.

Zasilacze Seasonic Focus Plus to ciche, nowoczesne i trwałe urządzenia, które mogą stanowić pewny punkt każdego zestawu komputerowego. Warto już dzisiaj uzupełnić o nie posiadaną ofertę.

Kliknij i zamów zasilacze Seasonic Focus Plus!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.