Xiaomi Redmi 4A w ofercie ABC Data!

ABC Data, jako jedyny oficjalny przedstawiciel i dystrybutor produktów Xiaomi w Polsce, wprowadził do swojej oferty model Redmi 4A. To smartfon skierowany do osób, które za niewielką cenę oczekują dużej swobody użytkowania, mocnej baterii, dobrego aparatu i solidnego wykonania. W samych Chinach, podczas Singles’ Day, który jest odpowiednikiem zachodniego Black Friday, w ciągu 24 godzin sprzedano ponad milion egzemplarzy tego urządzenia!

Xiaomi3Xiaomi Redmi 4A jest wyposażony w 64-bitowy procesor Snapdragon 425, układ graficzny Adreno 308, 2 GB pamięci RAM oraz oprogramowanie MIUI 8.0, bazujące na systemie Android. Do tego oferuje 16 GB pamięci flash, a także hybrydowy slot dual SIM na kartę microSD z obsługą do 128 GB pamięci.

Ważący niewiele ponad 131 gramów smartfon ma obudowę wykonaną z metalowej ramki o matowej fakturze. Przekątna jego wyświetlacza wynosi 5 cali, a rozdzielczość 1280×720 pikseli. Długi czas pracy na jednym ładowaniu zapewnia mu akumulator 3120mAh. Redmi 4A obsługuje ponadto częstotliwość 800 MHz i 1800 MHz. Dzięki temu właściciel telefonu uzyskuje dostęp do szybkiego internetu LTE zarówno w dużych, jak i mniejszych aglomeracjach.

Cena urządzenia została ustalona na 599 złotych. Redmi 4A dostępny jest w sieciach m.in. RTV EURO AGD, Media Expert, x-kom.pl, Komputronik, Morele.net, Allegro (oficjalny sklep Xiaomi) i emag.pl.
Xiaomi4

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.