Wirtualna centrala telefoniczna Cloud-Ex dostępna na ABC Data Cloud

Portfolio rozwiązań chmurowych dostępnych na platformie ABC Data Cloud właśnie poszerzyło się o funkcjonalny system telekomunikacyjny Cloud-Ex, który zwiększa możliwości organizacji i pozwala ograniczać koszty.

Cloud-Ex to wirtualna centrala telefoniczna w technologii IP-PBX, która obsługuje do pięćdziesięciu linii telefonicznych oraz nawet do dwudziestu agentów call center. Użytkownicy korzystający z tego nowoczesnego contact center otrzymują do dyspozycji szereg funkcjonalności, ułatwiających pracę agentom infolinii czy contact center, a także koordynatorom. Ci pierwsi mogą korzystać z narzędzi do kolejkowania, błyskawicznego wrap-upu, a więc podsumowania przeprowadzonej rozmowy, czy podglądu statusu rozmów. Osoby nadzorujące mogą z kolei łatwo zarządzać algorytmami, kontrolować prowadzone rozmowy czy skorzystać z rozwiązań do raportowania i analityki.

Cloud-Ex to również ekonomiczna telefonia VoIP. Korzystające z niej biura otrzymują do dyspozycji proste w obsłudze narzędzia do telekonferencji, przekierowania, wirtualny FAX czy usługę IVR, umożliwiającą stworzenie indywidualnych zapowiedzi. Zintegrowana telefonia internetowa daje przedsiębiorcom większą elastyczność, oferując spore możliwości personalizacji funkcji, a jednocześnie pozwala zmniejszać koszty rozmów.

Cloud-Ex to usługa:

– w pełni chmurowa, której konfiguracją i obsługą techniczną zajmuje się dostawca

– płatna w abonamencie, którego wysokość zależna jest od wybranej konfiguracji i wielkości

– objęta SLA Premium, a więc gwarancją wysokiej jakości i wsparciem 24h/7.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach usługi Cloud-ex? Zastanawiasz się, co zyska dzięki temu rozwiązaniu Twoja firma? Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a oddzwonimy i umówimy Cię na bezpłatne, indywidualne demo produktu. Prezentację online poprowadzi specjalista producenta usługi.

Kliknij i dowiedz się więcej o usłudze Cloud-Ex.Cloud-Ex w ABC Data Cloud

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.