Weź udział w konkursie i wygraj wyjazd do Sierra Nevada w Hiszpanii

Niewiele jest miejsc, które nadają się do zimowych szaleństw na nartach i deskach snowboardowych równie dobrze, co hiszpańska Sierra Nevada. Ponad sto kilometrów tras będą mogli sprawdzić w lutym 2019 roku laureaci konkursu Dell EMC.

Półwysep Iberyjski wielu osobom kojarzy się z letnimi wakacjami, a tymczasem warto go odwiedzić także w chłodniejsze pory roku. Pasjonatów sportów zimowych od lat przyciąga Sierra Nevada w Andaluzji, gdzie mogą poszaleć nad stu dwudziestu czterech trasach o łącznej długości ponad stu kilometrów. To niezwykle urokliwe miejsce nie bez przyczyny jest regularnym gospodarzem kolejnych zawodów sportowych. W minionych latach Sierra Nevada gościła m.in. Zimową Uniwersjadę 2015 czy Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Dowolnym 2017. Swoje umiejętności na stokach sprawdzać będzie też w lutym 2019 roku czternastu laureatów konkursu Dell EMC.

Co zrobić, by zagwarantować sobie wyjazd do Hiszpanii? Wystarczy dokonać największych wartościowo lub wzrostowo zakupów produktów marki Dell w ofercie ABC Data. Szczegółowe informacje dostępne są w tym miejscu.

Zachęcamy do udziału, a na zachętę prezentujemy niezwykle klimatyczny klip promujący Sierra Nevada.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.