Sprzęt biznesowy opłacalnym wyborem dla firmy

Coraz większa liczba organizacji dostrzega zalety inwestycji w sprzęt biznesowy i wybiera modele projektowane z myślą o konkretnych zadaniach. Dostosowane do pracy w trudnych warunkach notebooki biznesowe są, w długoterminowej perspektywie wykorzystania w celach biznesowych, tańsze od ich odpowiedników przeznaczonych do użytku konsumenckiego.

Notebooki biznesowe wyróżnia szereg cech, które sprawiają, że to odpowiedni sprzęt na stanowisku pracy, zwiększający komfort i efektywność zatrudnionych osób. Są wykonane z trwalszych materiałów, zawierają wszystkie potrzebne funkcjonalności, a do tego wyposażone są w nadal potrzebne w biznesie, a niekoniecznie używane już przez klientów indywidualnych porty i rozwiązania. To urządzenia bardzo dobrze sprawdzające się w codziennym użyciu w organizacjach.

Co sprawia, że sprzęt biznesowy jest lepszym wyborem dla firmy? Jakie cechy odróżniają go od sprzętu konsumenckiego? Na te pytania odpowiada Dominik Rauk, Dyrektor Marketingu Produktów A-Brand w ABC Data.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.