Routery Lanberg – rozwiązania dla domu i firmy

Routery Lanberg to nowoczesne rozwiązania, gwarantujące stabilność i bezpieczeństwo sieci, które dobrze sprawdzają się w domach i firmach. Łatwe w konfiguracji i obsłudze, korzystające z technologii wpływających na szybką transmisję danych, są idealną propozycją dla wymagających klientów.

W ofercie ABC Data dostępne są trzy modele routerów Lanberg, które łatwo dopasować do potrzeb domu lub firmy. Dla użytkowników indywidualnych i małych oraz średnich przedsiębiorstw dedykowane są dwuantenowe RO-30FE i RO-120GE. Pierwszy oferuje transmisję danych do 300 Mbps, zgodną ze standardem 802.11n. W drugim zastosowano technologię AC1200, dzięki której prędkość transmisji danych osiąga łącznie poziom 1200 Mb/s (na paśmie 5 GHz uzyskuje się przepustowość do 867 Mb/s, a na standardowym paśmie 2.4 GHz do 300 Mb/s). W obu urządzeniach użyto rozwiązań zwiększających zasięg i stabilność sieci i zadbano o łatwą konfigurację.

Portfolio uzupełnia czteroantenowy RO-175GE, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Stworzony z myślą o większych przedsiębiorstwach, korzysta z technologii w standardzie AC1750 i pozwala na dwupasmowy transfer łącznie do 1750 Mb/s. Taka przepustowość pozwala na wygodne korzystanie z wielu urządzeń jednocześnie, umożliwiając na przykład przesyłanie wideo w rozdzielczości Ultra HD, co przydaje się podczas streamingu i wideokonferencji.

Wszystkie wymienione routery mogą działać w pięciu trybach. W zależności od zapotrzebowania są w stanie pełnić rolę klasycznego routera Wi-Fi, punktu dostępu lub repeatera, który zwiększa zasięg sygnału. Użytkownik może również wybrać działanie urządzenia w trybie Klient lub WISP, w którym połączenie jest nawiązywane drogą radiową, a nie przez złącze Ethernet.

W każdym z urządzeń producent zastosował technologię Beamforming, która pozwala na ukierunkowaną transmisję Wi-Fi. Router tworzy wiązki danych nakierowane na urządzenia je odbierające, co wpływa na większą stabilność sieci i brak spowalniających pracę retransmisji. Z kolei dzięki funkcji automatycznego przełączania pasma, router potrafi wykrywać sytuację, gdy sieci Wi-Fi w danym otoczeniu zaczynają się zakłócać. Próbuje wówczas temu zaradzić, zmieniając częstotliwość z 40 MHz na 20 MHz. Producent wyposażył również oferowane urządzenia w kontrolę rodzicielską, dzięki której możliwe jest szczegółowe zarządzanie czasem dostępu dziecka do internetu, a także opcję izolowania klientów w sieci Wi-Fi, co przydaje się przy tworzeniu sieci z funkcją gościa.

Dostępne w ABC Data urządzenia firmy Lanberg posiadają cechy i funkcjonalności, dzięki którym równie dobrze sprawdzają się w domu i firmie. Ich niezawodność i wydajność zachęca do inwestycji klientów szukających profesjonalnych rozwiązań sieciowych. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą na routery Lanberg w systemie Interlink.

Kliknij i sprawdź dostępne modele Lanberg w portfolio ABC Data!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.