PS4 i Xbox One – zabierz je w podróż

Czy konsole PlayStation 4 i Xbox One można zabrać ze sobą w podróż? Czy można mieć je zawsze pod ręką i ogrywać Spider-Mana, Red Dead Redemption 2, God of Wara czy Forzę Horizon 4 na przykład w pociągu? Zaprezentowany na CES 2019 produkt firmy GAEMS sprawia, że marzenie wielu gamerów staje się rzeczywistością.

Mobilne PS4 i Xbox One

Do tej pory użytkownicy obecnych na rynku konsol stacjonarnych musieli pogodzić się z faktem, że przenoszenie ich ulubionego sprzętu jest problematyczne. W podróżach musieli stawiać na alternatywy w rodzaju smartfonów, handheldów czy notebooków, robiąc sobie przymusową przerwę od ulubionych hitów. GAEMS postanowił wyjść naprzeciw ich potrzebom i stworzył jedyną w swoim rodzaju walizkę gracza, w której nie tylko bezpiecznie można przenosić konsolę, ale też w każdej chwili ją uruchomić i wrócić do gry na ukrytym wewnątrz 24-calowym ekranie QHD. Wystarczy tylko podłączyć się do najbliższego źródła energii, by wirtualne światy, zwiedzane do tej pory w domowym zaciszu, stanęły otworem także podczas dalekich wojaży, w środkach transportu lub miejscach wybranych na nocleg.

Zabierz konsolę w podróż

Streaming z konsol zawsze i wszędzie

GAEMS Guardian został stworzony z myślą o osobach, które rzadko kiedy spędzają kilka tygodni w jednym miejscu. Jego funkcjonalności docenią piloci, żołnierze, pokonujący służbo setki kilometrów biznesmeni, ale też streamerzy, dla których każda dłuższa przerwa od gry oznacza często wiele tysięcy utraconych widzów i subskrybentów. Dzięki walizce Guardian mogą relacjonować swoje poczynania nawet podczas wyjazdów, choć trzeba pamiętać, że będzie to wymagać od nich odrobinę wysiłku przy tworzeniu prowizorycznego mini-studia. Producent zadbał jednak, by Guardian posiadał wszystkie niezbędne porty, umożliwiał grę tak na słuchawkach, jak i na wbudowanych 9-watowych głośnikach i był kompatybilny z różnymi wersjami konsol. W walizce bezpiecznie transportować można PS4, PS4 Pro, Xboksa One, Xboksa One X, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by ukryć w niej komputer stacjonarny o podobnych wymiarach.

GAEMS to też obowiązkowe akcesorium dla firm z branży gamingowej, które potrzebują konsoli, by zademonstrować swoje nowe projekty, czy to gry, czy dedykowane akcesoria. Łatwe podłączenie do zewnętrznego monitora ułatwia takie prezentacje.

Playstation i Xbox jak Nintendo Switch

Popularność konsoli Nintendo Switch, która łączy cechy konsoli stacjonarnej i przenośnej, pokazuje, że wielu graczy nie chce być ograniczanych do zabawy tylko w domu. Dzięki walizce GAEMS możliwości urządzeń Sony i Microsoftu zostają poszerzone, a oba sprzęty stają się bardziej mobilne. To kolejny przykład trendu mobilności, który obecnie wyznacza kierunek działań wielu organizacji operujących w segmencie technologii.

Chcesz poznać więcej ciekawych projektów zaprezentowanych w tym roku na CES 2019 w Las Vegas? Zobacz, czym zaskoczyli odwiedzających topowi producenci sprzętu!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.