Przyjdź na Acronis Partner Day i spotkaj Roberta Kubicę!

15 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Acronis Partner Day. W trakcie wydarzenia Partnerzy poznają tajniki rozwiązań producenta, a także będą mieli okazję spotkać kierowcę Formuły 1 Roberta Kubicę. Na konferencji nie zabraknie też ABC Data, oficjalnego dystrybutora Acronis.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla uczestników. W agendzie spotkania przewidziano m.in. techniczne prezentacje produktów Acronis, w tym Backup 12.5, Files Advanced i Data Cloud 7.8, które pozwalają skutecznie zwiększać bezpieczeństwo i efektywność organizacji. Eksperci Acronis przybliżą zalety i funkcjonalności Acronis Backup Cloud, a także wyjaśnią zasady licencjonowania dla nowych Partnerów.

Wydarzenie będzie też okazją do uczczenia piętnastu lat działalności firmy Acronis, która w tym czasie zdobyła zaufanie ponad pięciu milionów klientów i pięciuset tysięcy przedsiębiorstw. Uroczystość uświetni obecność kierowcy Formuły 1, Roberta Kubicy, który aktualnie jest członkiem zespołu Williamsa. Słynny zawodnik opowie o wyzwaniach, którym musi regularnie stawiać czoła na torze. Uczestnicy będą mieli też szansę osobiście sprawdzić jego słowa, zasiadając w profesjonalnych symulatorach Formuły 1.

Na konferencji obecna też będzie ABC Data Cloud. Zachęcamy do odwiedzania naszego stanowiska, by dowiedzieć się więcej o funkcjonalnościach i zaletach platformy.

Kliknij i zarejestruj się, wysyłając zgłoszenie mailem.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje dostępne są w tym miejscu.

Jeżeli nie możesz pojawić się osobiście w Warszawie, obserwuj poranne prezentacje podczas transmisji na żywo online w tym miejscu.

Acronis Partner Day

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.