Prezenty komunijne: Notebook Acer Nitro 5

Prezenty komunijne zapamiętuje się często na całe życie. Im ciekawszy, oferujący większe możliwości upominek, tym większa szansa, że obdarowany trzecioklasista będzie wspominać go potem latami. W przeszłości zdecydowanie najwięcej emocji wywołać potrafił nowy rower. Dzisiaj na pierwszy plan wysunęły się gadżety elektroniczne, a wśród tych najbardziej pożądanych i spektakularnych czołowe miejsce zajmują notebooki. Stąd też maj to idealny moment, by w swojej ofercie umieścić gamingowy Acer Nitro 5.

Z punktu widzenia dorosłego, który inwestuje w tak efektowny upominek, kluczowe są takie cechy, jak uniwersalność i wytrzymałość. Dla trzecioklasisty ważniejsza będzie bez wątpienia wydajność, wszak nowy notebook ma pozwolić mu grać w najnowsze tytuły i cieszyć oczy wysokiej jakości grafiką. Acer Nitro 5 nie tylko zaspokoi potrzeby każdego gamera, ale też gwarantuje wysoką jakość wykonania i wszechstronność, która cieszyć powinna rodziców, chrzestnych czy dziadków obdarowanego.

Płynne działanie gier, aplikacji i wyświetlanie filmów zapewniają: czterordzeniowy procesor siódmej generacji Intel Core i7 o szybkości 2.80 GHz (3.80 GHz w turbo), karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti i 8GB pamięci RAM DDR4. W dostępnym w ABC Data modelu producent umieścił dysk twardy o pojemności 1TB, a także baterię litowo-polimerową o pojemności 3220 mAh. Notebook sprawdza się nawet podczas długich sesji, na co wpływ ma zastosowana technologia Acer CoolBoost, która umożliwia przejęcie kontroli nad chłodzeniem i zwiększenie wydajności sprzętu w razie potrzeby. Użytkownik nie musi się więc obawiać przegrzania komputera, podczas dłuższej sesji z ulubioną grą czy w ramach zabawy w programie do edycji wideo.

Pełnię wrażeń zapewnia ekran LCD IPS Full HD o rozdzielczości 15,6”, na którym widać treść bez względu na kąt nachylenia, a także system dźwięku Dolby Audio Premium, który zgrabnie symuluje wrażenia porównywalne z kinem domowym. Dla większej wygody w Nitro 5 zastosowano matową matrycę, by ekran nie odbijał światła i zawsze wyraźnie prezentował treść.

Wyróżniającego się nowoczesnym designem notebooka wyposażono przy tym w antenę łączności bezprzewodowej 802.11ac1 oraz technologię podwajającą pojemność kanału, 2×2 MIMO, by zabawa przez sieć czy streamowanie rozgrywki również przebiegały komfortowo, bez najmniejszych zakłóceń. Egzemplarz dostępny w ABC Data posiada również zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home, więc korzystanie z laptopa jest możliwe dla kupującego od ręki.

Notebook gamingowy będzie bez wątpienia jednym z wymarzonych prezentów komunijnych wielu młodych chłopców i dziewczynek w tym roku. Zachęcamy do poszerzenia w maju swojej oferty o odpowiednie urządzenia – Acer Nitro 5 doskonale może się sprawdzić, jako laptop przyciągający uwagę klientów szukających dobrego prezentu.

Kliknij i zamów Acer Nitro 5 już dzisiaj!

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.