Obowiązkowy na stanowisku gracza – UPS PowerWalker VI GX

Nagły brak prądu może mieć szereg bardzo dotkliwych konsekwencji dla gracza. Od utraty niezapisanych postępów, przez porażkę w potyczce z wirtualnym przeciwnikiem, po uszkodzenie zapisu stanu gry oraz kary nałożone za opuszczenie danego meczu lub walki przed zakończeniem. W trosce o graczy, którzy chcą uniknąć takich przykrych doświadczeń, PowerWalker przygotował zasilacze UPS z serii VI GX.

PowerWalker UPS 2Producent zadbał o najmniejsze detale, projektując serię UPS-ów dla graczy. Urządzenia charakteryzuje nowoczesny, futurystyczny design, który sprawia, że dobrze komponują się na stanowisku gamera, na którym styl jest przecież równie ważny, co moc. Modele z serii VI GX charakteryzują kompaktowe rozmiary, więc potrzebują niewiele przestrzeni. Przy tym wszystkim oferują sporą moc, od 650 VA i 360 W do 850 VA i 480 W, która pozwala podtrzymać działanie podzespołów komputera wystarczająco długo, by zapisać stan gry lub dokończyć sieciową potyczkę.

Zasilacze wyposażono w ekran LCD, na którym wyświetlane są wszystkie istotne informacje. Zastosowana technologia Human Interface Device ułatwia z kolei obsługę urządzenia i sprawia, że nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania. Komunikacja z komputerem odbywa się przez port USB.

Architektura opisywanych UPS-ów, line-interactive, pozwala zredukować zakłócenia oraz przerwy napięcia wyjściowego, które jest monitorowane przez filtr i układ regulacji.

PowerWalker VI GX to obowiązkowy element wyposażenia stanowiska każdego gracza, któremu zależy na bezpieczeństwie komputera. Zasilacz UPS potrafi nie tylko uratować kilkanaście minut rozgrywki czy wynik sieciowej potyczki, ale często też zapobiec uszkodzeniu cennych podzespołów. Warto już dzisiaj wprowadzić go do swojej oferty i zaproponować Klientom-graczom. Ta inwestycja potrafi się szybko zwrócić.

Kliknij i zamów PowerWalker VI GX już dzisiaj!

PowerWalker UPS

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.