Notebook dla szukających elastyczności – Dell Inspiron 5482

Szybki i funkcjonalny notebook, który pozwala na komfortowe wykonywanie obowiązków służbowych, a po pracy czerpanie przyjemności z gier czy filmów. Taki jest dostępny w ABC Data Dell Inspiron 5482.

Inspiron 5482 to notebook 2-w-1, który oferuje cztery tryby pracy. Użytkownik może pracować na nim, jak na tradycyjnym laptopie, ale też w każdej chwili skorzystać z trybu tabletu do pisania i rysowania lub trybów namiotu i multimedialnego, które pozwalają komfortowo cieszyć się opcjami rozrywki.

Mocne podzespoły

Opisywany notebook dysponuje wystarczającą mocą, by umożliwiać komfortową pracę nad nawet najbardziej skomplikowanymi projektami i cieszyć się wysoką jakością gier lub multimediów. Zainstalowany procesor Intel Quad Core ósmej generacji (dostępne wersje: i3-8145U, I5-8265U i i7-8565U), w połączeniu z nawet 8GB pamięci RAM i dyskiem SSD PCIe NVMe M.2 o pojemności 256 GB gwarantuje płynność działania na wysokim poziomie. Dodatkowo w wybranych modelach zamontowano kartę grafiki NVIDIA GeForce MX130 o dużej wydajności. Inspiron 5482 wyposażono w 3-ogniwową baterię 42 Wh, zapewniającą nawet ponad dziesięć godzin działania bez źródła zasilania przy przeglądaniu internetu i ponad siedem godzin oglądania filmów non stop. Sprzęt posiada również kartę WiFi 802.11ac 2×2, a także wszystkie niezbędne porty (HDMI, USB 3.1, USB 2.0 oraz gniazda audio, blokady klinowej i karty SD).

Dell Inspiron 5482

Przenośne kino – Dell Cinema

Dell Inspiron 5482 oferuje niespotykaną do tej pory jakość pasjonatom filmów i seriali. Wszystko to za sprawą nowatorskiej technologii Dell Cinema. W ramach tego rozwiązania użytkownicy mogą cieszyć się jasnymi i żywymi kolorami, głęboką czernią i obsługą technologii HDR gwarantowanymi przez CinemaColor. CinemaSound zapewnia z kolei wysokiej jakości dźwięk, z wykorzystaniem funkcji Waves MaxxAudio Pro, w tym m.in. zwiększoną czystość tonów i mocniejsze basy, a CinemaStream pomaga w oglądaniu streamowanych materiałów wideo, optymalizując wykorzystanie zasobów systemowych. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się treściami audiowizualnymi, które w pełni wykorzystują potencjał czternastocalowego ekranu o rozdzielczości FullHD 1920×1080.

Do pracy i dla rozrywki

Inspiron 5482 to wyróżniający się designem notebook z cienką ramką i gładką obudową z wysokiej jakości materiałów, w którym podpórkę pod dłonie wykonano z aluminium. Niewielka waga, tylko 1,7 kilograma oraz gabaryty (wysokość 19,74 mm, szerokość 328 mm i  głębokość 232,8 mm), sprawiają, że to konstrukcja bardzo mobilna, którą łatwo przenosić pomiędzy biurem i domem. Tym samym Inspiron 5482 staje się znakomitym wyborem dla osób, które szukają jednego urządzenia do zastosowań służbowych i domowych. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą w systemie Interlink.

Kliknij i sprawdź dostępne wersje notebooków Dell Inspiron 5482!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.