Narzędzia pracy streamera: Słuchawki MSI DS502

Wysokiej klasy słuchawki to niezbędne akcesorium każdego gamera, a już szczególnie potrzebne są wszystkim osobom planującym regularne streamy na popularnych platformach społecznościowych. Produktem, który na pewno zaciekawi ich funkcjonalnościami i atutami jest headset DS502 firmy MSI.

Słynąca z produkcji sprawdzonych urządzeń, cieszących się dużą popularnością wśród pasjonatów wirtualnej rozrywki firma MSI także w przypadku słuchawek DS502 zadbała o wszystkie pożądane przez swoich odbiorców elementy. Ważący zaledwie 405g headset wyposażono w 40-mm przetworniki, które generują dźwięk przestrzenny 7.1. Słuchawki cechuje wysoka skuteczność, na poziomie 105db przy 1Khz oraz impedancja na poziomie 32 omów. Urządzenie wyposażono w inteligentny system wibracji, który użytkownik może w każdej chwili włączyć lub wyłączyć, a także nauszniki z podświetleniem LED, które dodają im nieszablonowego wyglądu. A ten, jak wiemy, jest jednym z dużych atutów twórcy materiałów wideo.

MSI DS502 main

Wielokierunkowy mikrofon zapewnia czysty dźwięk podczas komunikacji z kompanami, a wygodne nauszniki i regulowany pałąk sprawiają, że headset dobrze leży na głowie i nie przeszkadza nawet podczas dłuższych potyczek w wirtualnych światach czy kilkugodzinnych streamów dla fanów. Dostępny zawsze pod ręką, znajdujący się na 2-metrowym kablu, pilot umożliwia szybkie i wygodne aktywowanie basów, włączenie mikrofonu czy ustawienie idealnego poziomu głośności.

Słuchawki MSI DS502 są nowoczesne, designerskie i od początku do końca zaprojektowane z myślą o graczach. Bez wątpienia przykują uwagę konsumentów planujących unowocześnienie swojego stanowiska lub stworzenie domowego studia nagraniowego. Zachęcamy do odwiedzenia serwisu Interlink i sprawdzenia aktualnej oferty na headset.

Kliknij i zamów MSI DS502 już dzisiaj!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.