Narzędzia pracy streamera: Mikrofon Arozzi Colonna

Odbiorcy na popularnych serwisach streamingowych i w społecznościowych serwisach wideo nie wybaczają błędów oraz niedoróbek. Niska jakość dźwięku czy słabo słyszalny głos mówiącego od razu ich zniechęcają. Dlatego też osoby myślące o karierze twórcy wideo powinny zadbać o właściwe narzędzia do domowego studia nagraniowego. Niezbędny jest m.in. odpowiedni mikrofon, jak Arozzi Colonna.

Opisywany model nie wymaga skomplikowanej instalacji – obsługuje technologię „Plug & Play”. Użytkownik może błyskawicznie zacząć rejestrować dźwięk i komentować swoje poczynania w grach na komputerze czy konsoli, podłączając mikrofon kablem USB. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dopasować go do posiadanego stanowiska i ustawić na podstawce lub zamontować na statywie. Prosty i elegancki design sprawia, że Colonna dobrze wygląda na nagraniach i pasuje do nowoczesnych, futurystycznych stanowisk graczy.

Arozzi Colonna main

Mikrofon można ustawić, zgodnie z potrzebami, w trzech różnych charakterystykach kierunkowości:

– kardioidalnej, cechującej się większą czułością z przodu i dobrze izolującej dźwięki otoczenia

– dwukierunkowej, w której dźwięk jest odbierany z przodu i z tyłu, ale już nie z boków mikrofonu

– wszechkierunkowej, w której odbieranie dźwięku jest możliwe ze wszystkich kierunków

Arozzi Colonna to mikrofon, który może skutecznie przyciągać uwagę streamerów, kompletujących wyposażenie do swojego domowego studia nagraniowego. W portfolio ABC Data dostępne są cztery wersje kolorystyczne urządzenia: srebrna, złota, czarna i różowa. Zachęcamy do odwiedzania systemu Interlink i zakupu.

Kliknij i zamów Arozzi Colonna już dzisiaj!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.