Narzędzia pracy streamera: Kamera Logitech C925e

Kamera internetowa to produkt, który ma szereg zastosowań. Jest równie przydatna w biurach, w których regularnie organizowane są wideokonferencje, jak też w domach streamerów, dbających o wysoką jakość nagrań dla swoich widzów. Wszystkie niezbędne cechy i funkcjonalności posiada Logitech C925e.

Dostępna w portfolio ABC Data kamera internetowa została zaprojektowana w taki sposób, by umożliwiać rejestrowanie obrazu w rozdzielczości HD (720p i 1080p w 30 klatkach na sekundę) w dowolnym otoczeniu. Webcam oferuje pole widzenia 78 stopni, co ułatwia objęcie obszarem nagrywania więcej niż jednej osoby, a dzięki zastosowanej technologii RightLight 2 dostosowuje się do oświetlenia, ulepszając jakość obrazu przy słabym świetle czy podświetleniu z tyłu. Producent wyposażył model w dwa mikrofony kierunkowe i przesuwaną, zintegrowaną osłonę wizjera, która stanowi duży atut dla konsumentów ceniących swoją prywatność.

Logitech C925e

Jednym z istotnych atutów C925e jest regulowany zaczep, otwierający szerokie opcje montażu i pozwalający m.in. na szybkie i łatwe zamocowanie kamery do dostępnych na rynku laptopów, monitorów zewnętrznych czy blatu biurka. Model posiada szereg certyfikatów, w tym zgodności ze standardem Hi-Speed USB 2.0 (gotowość do USB 3.0) oraz kompatybilności z programami Skype dla firm i Cisco Jabber. Urządzenie oferuje również ulepszoną integrację z rozwiązaniami firm BlueJeans, Broadsoft, LifeSize Cloud, Vidyo i Zoom.

Produkt Logitech idealnie wpisuje się w potrzeby nowoczesnego biura, ale równie dobrze sprawdza się w domowym studiu nagraniowym, gdzie podbijające serca wielotysięcznej publiczności materiały tworzy streamer. Zachęcamy do dodania modelu C925e do swojego portfolio, by odpowiedzieć na rosnące zainteresowanie profesjonalnymi kamerami internetowymi wśród klientów.

Kliknij i zamów Logitech C925e już dzisiaj!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.