Laureaci konkursu dla Klientów „Szukaj słońca w ABC Data”

Kolejny konkurs dla naszych Klientów dobiegł końca i możemy już ogłosić laureatów zabawy, którzy wykazali się największą spostrzegawczością i znakomitym refleksem.

W połowie czerwca ogłosiliśmy konkurs „Szukaj słońca w ABC Data”. Tradycyjnie celem uczestników było skompletowanie czterech haseł, które ukryliśmy pod rozmaitymi produktami w Interlinku. Wskazówki, gdzie szukać wyrazów, publikowaliśmy przez kolejne tygodnie na naszych kanałach social media, a więc blogu technologicznym ABC Data NewsFacebookTwitter i LinkedIn. Dodatkowa trudność polegała na tym, że wskazówki pojawiały się w sposób losowy, dlatego trzeba było regularnie i czujnie obserwować nasze profile.

Warto było wziąć udział w zabawie, bo na trzech uczestników, którzy najszybciej podesłali zdanie złożone z czterech haseł czekały atrakcyjne nagrody. I tak:

Telewizor 4K Panasonic TX-50DX700E za 1. miejsce trafi do Pana Konrada.

Konsolę do gier Nintendo Switch za 2. miejsce wygrał Pan Paweł.

Dron Parrot A.R. 2.0 w edycji jungle za 3. miejsce wyląduje u Pana Pawła.

Gratulujemy laureatom i zachęcamy już dzisiaj do udziału w kolejnych konkursach dla Klientów ABC Data. A jeśli nie jesteś naszym Klientem – zarejestruj się! „Szukaj słońca w ABC Data” to jeden z licznych organizowanych przez nas konkursów, więc będziesz mógł zdobyć wiele wartościowych nagród!

Szukaj słońca w ABC Data

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.