Ergonomiczna i mobilna – klawiatura Modecom Volcano Blade

Rywalizacja wieloosobowa w grach to nie tylko potyczki toczone przez sieć w domowym zaciszu. Coraz większa liczba graczy tworzy drużyny, które wspólnie trenują i doskonalą umiejętności, by lepiej wypadać w lokalnych turniejach i zawodach na większą skalę. Często takie spotkania utrudnia kłopotliwy transport sprzętu potrzebnego do zabawy. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, Modecom przygotował mobilną i ergonomiczną klawiaturę Volcano Blade.

Niskoprofilowa klawiatura mechaniczna Volcano Blade została zaprojektowana w taki sposób, by gracze mogli ją łatwo transportować i wygodnie korzystać ze wszystkich niezbędnych funkcjonalności. Urządzenie pozbawiono sekcji numerycznej, wyposażono w wytrzymałe przełączniki Kailh Slim oraz odpinany kabel USB o długości 150 centymetrów. Niewielkie rozmiary i tylko 0,5 kilograma wagi sprawiają, że gracze często grający poza domem mogą bez większych kłopotów przenieść ją z miejsca na miejsce.

Jednocześnie Volcano Blade wyposażono w niezbędne dla gamerów funkcjonalności. Ant-ghosting umożliwia wciskanie jednocześnie wielu klawiszy i pozwala uniknąć fatalnych konsekwencji zablokowania klawiatury podczas co bardziej dynamicznej akcji na wirtualnej arenie. Użytkownicy mogą także zablokować klawisz Windows czy ustawić szereg własnych makr, korzystając z dołączanego oprogramowania. Model wyróżnia się też wizualnie – niski profil klawiszy i pracujące w pięciu trybach czerwone podświetlenie LED nadaje urządzeniu unikalnego charakteru.

Klawiatura Modecom Volcano Blade to znakomita propozycja dla graczy o ambicjach e-sportowych, którzy poważniej myślą o treningach i chcą regularnie spotykać się z kompanami na drużynowe treningi. Warto mieć ją w swojej ofercie.

Zachęcamy do kontaktu z Opiekunem handlowym i odwiedzania serwisu Interlink, by dowiedzieć się więcej o nowościach i promocjach na akcesoria gamingowe w portfolio ABC Data.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.