Z dedykacją dla graczy – fotele gamingowe Gembird Hornet i Scorpion

Tylko produkty wysokiej jakości, wykonane z trwałych materiałów, mają obecnie szansę zwrócić uwagę graczy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gamerów, firma Gembird stworzyła nowe serie foteli, Hornet i Scorpion, które zapewniają wygodę podczas nawet wielogodzinnych przygód w wirtualnych światach.

Obie z nowych, dostępnych w ofercie ABC Data, serii cechuje solidność wykonania. Producent zastosował trwały metal jako bazę konstrukcji szkieletu, ciche i wytrzymałe kauczukowe kółka, a także odporne na uszkodzenia obicia z ekoskóry lub materiału nylonowego. Wszystko po to, by zakupiony przez gracza fotel mógł służyć mu przez wiele lat.

W modelach z serii Hornet i Scorpion nie brakuje wszystkich niezbędnych udogodnień. Wyposażono je w trwały podnośnik gazowy dla łatwej regulacji wysokości.  Użytkownik otrzymuje również możliwość regulacji oparcia oraz wysokości podłokietników. Niepodważalnym atutem foteli są też wygodne i wyprofilowane siedzisko, a także zdejmowane i regulowane poduszki na kręgi lędźwiowe i szyjne. Całość pozwala graczowi cieszyć się komfortem i w pełni skupić na rozgrywce, dając odpocząć plecom i kręgosłupowi.

Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, wykonane z dbałością o najmniejsze detale, fotele z serii Hornet i Scorpion stanowią znakomite uzupełnienie stanowiska gracza. Warto zainteresować nimi swoich klientów. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnej oferty w systemie Interlink.

Kliknij i zamów fotele gamingowe Gembird Hornet i Scorpion już dzisiaj!

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.