Nie dajemy się hakerom – relacja ze szkoleń

5 miast, 5 dni szkoleń, 120 uczestników. W lutym, wraz z Microsoftem, wyruszyliśmy w Polskę z cyklem bezpłatnych szkoleń stacjonarnych, by dzielić się praktyczną wiedzą dotyczącą cyberbezpieczeństwa.

Cyberprzestępcy nie próżnują i podejmują coraz bardziej wysublimowane próby ataków na organizacje i użytkowników indywidualnych. Tradycyjny raport Symanteca, „2019 Internet Security Threat Report”, pokazuje, że w minionych dwunastu miesiącach liczba samych tylko ataków ransomware na firmy wzrosła o 12 procent. Taka aktywność hakerów, wymaga odpowiednich przeciwdziałań. Jak się skutecznie bronić i wykorzystać dostępne rozwiązania technologiczne do lepszej ochrony zasobów? Odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania, przedstawiając konkretne przykłady i najlepsze praktyki ponad setce uczestników.

Niemal każdego miesiąca słyszymy o kolejnym udanym cyberataku na organizacje. Ofiarami cyberprzestępców padają nieraz firmy, które zdawały się świetnie przygotowane na  ich odparcie. Dlatego tak ważne jest, by być na bieżąco i znać wszystkie potencjalne zagrożenia oraz metody obrony – mówi Olga Komuda, Product Cloud Team Leader. Stąd też nasza wspólna inicjatywa z Microsoftem, by wyruszyć w Polskę i opowiedzieć, jak nie dać się hakerom i zabezpieczyć swoje organizację za pomocą rozwiązań chmury publicznej Microsoft Azure. Cieszymy się z frekwencji i już dzisiaj zapraszamy na kolejne szkolenia. Głęboko wierzymy, że okażą się równie przydatne dla naszych partnerów – dodaje.

Zachęcamy do obejrzenia mini-galerii z lutowych szkoleń.

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.