Acer Predator Thronos, czyli gamingowe centrum dowodzenia

Gracze doskonale znają to przyprawiające o dreszcz uczucie, gdy zatapiają się w wirtualnym świecie, stając jednym z bohaterów danej produkcji. Z myślą o nich powstał Acer Predator Thronos, a więc hi-endowy zestaw, który śmiało można nazywać jedynym w swoim rodzaju gamingowym centrum dowodzenia.

Najnowszy produkt w dedykowanym fanom gier portfolio Acera został zaprezentowany podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie. Thronos nie jest zwykłym komputerem, ani nawet rozbudowanym zestawem gamingowym. Stanowi swoiste centrum dowodzenia wirtualnym światem. Waży, bagatela, 220 kilogramów. Mierzy dokładnie 153x100x158 centymetrów. Wykonany w dużej części ze stali, służyć będzie za komfortowe stanowiska gracza przez wiele lat.

Acer Predator Thronos zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy. Składa się z wygodnego fotela gamingowego z podłokietnikami, wysuwanej podstawki pod myszkę i klawiaturę, miejsca na potężny desktop, a także trzy 27-calowe monitory. Co ciekawe, rozbudowany system regulacji pozwala na odchylenie fotela nawet o 140°. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by użytkownik skorzystał z dodatkowych efektów, by zwiększać immersję, jak dostosowane do zdarzeń w wirtualnych światach wibracje czy efekty świetlne.

Na pokładzie znajduje się wszystko, czego potrzeba do pełni szczęścia gamera. Przykładowa konfiguracja zestawu ACER Predator Thronos to:

– desktop Predator Orion9000 wyposażony m.in. w procesor Intel i7-8700K, kartę graficzną GeForce GTX 1080Ti, 64GB pamięci RAM oraz dysk HDD o pojemności 2TB oraz SSD 256GB.

– trzy 27-calowe monitory Predator Z1 (Z271U)

– mysz Predator Cestus 510 ze specjalną podkładką zaprojektowaną specjalnie dla Thronosa

– klawiatura Aethon 500

– słuchawki Predator Galea 300

Sprzęt i akcesoria z najwyższej półki stanowią gwarancję niezapomnianych wrażeń. Thronos to odpowiedź na potrzeby graczy, którzy chcą wznieść zabawę na wyższy poziom i zatopić się w świat zmagań, wyścigów, bitew i przygód w wirtualnych światach.

Klienci ABC Data mogą zamówić ten sprzęt poprzez system InterLink. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu z Product Managerem oraz Opiekunem handlowym.

Kliknij i sprawdź naszą ofertą gamingową!

PREDATOR THRONOS org

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.