Access point Cisco w najlepszej cenie!

Tylko w ABC Data znajdziesz access point Cisco wap150-e-k9-eu w najlepszej cenie na rynku. Zadbaj o szybkość i jakość oferowanego w organizacji internetu, wybierając sprawdzony produkt o licznych funkcjonalnościach.

Hipotetyczna sytuacja. Dochodzi do awarii i w siedzibie firmy nagle wszyscy tracą dostęp do internetu. Pracownicy zostają odcięci od źródeł danych, wszystkie do tej pory dostępne po kilku kliknięciach informacje w chmurze nagle są zablokowane, a przesyłanie plików jest poważnie utrudnione. Konsekwencje?

Skutki takiej nawet kilkunastominutowej przerwy mogą być bardzo poważne dla biznesu i prowadzonych działań. A dotknąć mogą praktycznie każdego, bo coraz trudniej znaleźć firmy, które choćby w małym stopniu nie wykorzystują na co dzień internetu.

Access Point Cisco

Funkcjonalny access point Cisco

Należy więc zadbać, by w organizacji dostępne były sprawdzone rozwiązania zaufanych producentów, które zmniejszą ryzyko wystąpienia kosztownych problemów. W kwestii dostępu do sieci dobrze jest postawić na access pointy Cisco, jak model wap150-e-k9-eu.

Jego kluczowe cechy to:

– błyskawiczna instalacja i prosta konfiguracja

– łatwe zarządzanie

– obsługa standardu 802.11ac

– praca w dwóch pasmach częstotliwości

– obsługa spersonalizowanego portalu gościnnego

– szyfrowanie połączeń (standard WPA)

– prosta skalowalność

Cisco wap150-e-k9-eu doskonale sprawdza się w zastosowaniach biznesowych, ułatwiając łączenie z internetem z poziomu komputera czy urządzeń mobilnych. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom skutecznie wywiązuje się ze swojej roli, umożliwiając łatwy dostęp zarówno pracownikom, jak i gościom odwiedzającym siedzibę przedsiębiorstwa. Co warto dodać na koniec, access pointy Cisco łatwo zaimplementować w posiadanej infrastrukturze, a także przy ich pomocy rozwijać ją w miarę potrzeb i rozwoju biznesu.

Obecnie access point Cisco wap150-e-k9-eu dostępny jest w ABC Data w najlepszej cenie. Kliknij i poznaj szczegóły oferty!

Zainteresowany? Sprawdź access point Cisco bezpłatnie podczas 30-dniowych testów! Skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.