ABC Data ponownie wybrana „Dystrybutorem roku” w plebiscycie CRN

Kolejna edycja Plebiscytu CRN, jednego z najważniejszych w branży IT, przyniosła nam drugi raz z rzędu tytuł „Dystrybutora Roku 2017”. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza naszą mocną pozycję na polskim rynku dystrybucji.

W organizowanym przez magazyn CRN Polska plebiscycie o tym, kto zwycięży w poszczególnych kategoriach, zdecydowało ponad pięć tysięcy głosów oddanych przez resellerów i integratorów. Wyniki zaprezentowano na uroczystej Gali, która odbyła się 7 czerwca w warszawskiej restauracji Villa Foksal. Wydarzenie, w którym uczestniczyli najważniejsi przedstawiciele polskiej branży IT, było okazją do świętowania dwudziestolecia obecności magazynu CRN na polskim rynku wydawniczym, a także do nagrodzenia zwycięzców.

W kategorii „Dystrybutor Roku 2017”, już po raz drugi z rzędu, zwyciężyła ABC Data, wyprzedzając takie firmy, jak AB, Action, Incom Group, czy Tech Data. W imieniu spółki, symboliczną statuetkę odebrała Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data.

CRN nie jest po prostu kolejnym branżowym magazynem, a prawdziwą instytucją edukacyjną. To niewyczerpane źródło wiedzy o najnowszych trendach rynkowych, wydarzeniach i wszystkich kluczowych dla naszej branży kwestiach. Nic dziwnego, że od lat cieszy się olbrzymim zaufaniem resellerów i integratorów, lecz także producentów i dystrybutorów – przekonuje Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data – Nagrody magazynu CRN należą do najcenniejszych w polskiej branży IT. Swoimi głosami przyznają je resellerzy i integratorzy, czyli nasi Klienci. W biznesie trudno dziś o coś bardziej cennego, niż uznanie ze strony Klientów. Dlatego tytuł „Dystrybutora roku” potwierdza moim zdaniem, że przyjęty przez nas unikalny model działania, jakim jest dostarczanie dodatkowej wartości w każdym obszarze prowadzonej działalności, jest w obecnej sytuacji rynkowej optymalny – dodaje Ilona Weiss.

Otrzymany już po raz drugi głosami Partnerów i Klientów tytuł „Dystrybutora Roku 2017” w Plebiscycie CRN stanowi dla nas wielką motywację na przyszłość. Dziękujemy za udział w głosowaniu i oddane na nas głosy!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.