ABC Data dystrybutorem Oppo

Zgodnie z zapowiedziami, ABC Data podpisała umowę dystrybucyjną z kolejnym wiodącym producentem smartfonów – chińską firmą Oppo. Na mocy kontraktu staliśmy się jednym z dostawców sprzętu tej marki w Polsce. Rozpoczęcie sprzedaży przewidziane jest na pierwszy kwartał tego roku.

Ze względu na skalę prowadzonej działalności, liczbę klientów i doświadczenie zdobyte w ciągu niemal trzydziestu lat działalności na rynku dystrybucji IT, ABC Data stanowi naturalny wybór dla zagranicznych firm poszukujących partnera w regionie CEE. Doskonałym potwierdzeniem tego trendu jest wspomniany kontrakt dystrybucyjny z globalnym producentem innowacyjnych smartfonów, jakim jest Oppo.

Dzięki naszym kompetencjom i budowanemu przez lata unikalnemu know-how, stale wzmacniamy swoje przewagi konkurencyjne, co szczególnie dobrze obrazuje nasza kooperacja z najbardziej dynamicznie rozwijającymi się partnerami – przekonuje Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data – Już wkrótce będziemy mogli podać więcej szczegółów oraz pokazać, jak zamierzamy prowadzić dalszą ekspansję naszych firm – dodaje.

ABC Data ma duże doświadczenie we wprowadzaniu i budowaniu pozycji chińskich marek technologicznych na rynkach regionu CEE. W 2016 roku zostaliśmy pierwszym oficjalnym dystrybutorem produktów Xiaomi w Polsce. Dzięki działaniom podejmowanym przez dystrybutora, sprzęt tej marki należy obecnie do grupy najpopularniejszych smartfonów w naszym kraju, a jego udziały w rynku dynamicznie rosną. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy proces wprowadzania do Polski i krajów regionu CEE rozwiązań kolejnego wiodącego chińskiego producenta – Alibaba Cloud. Spółka jest też dystrybutorem produktów innego chińskiego giganta – Lenovo. Za współpracę z tym producentem była wielokrotnie wyróżniana „jedynką Lenovo” dla najlepszego dystrybutora produktów biznesowych.

Kontrakt Oppo

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.