Co daje ci szkolenie Alibaba Cloud w ABC Data?

Za nami dwa pierwsze bezpłatne szkolenia stacjonarne pozwalające zdobyć wiedzę dotyczącą rozwiązań chmurowych i Alibaba Cloud. Jakie korzyści czerpią uczestnicy naszych kursów?

1. Oszczędzasz czas

Stawiamy na efektywność, dlatego podczas naszych szkoleń uczestnicy otrzymują praktyczną wiedzę w pigułce. Nie rozwlekamy zajęć na kilka tygodni, by nie komplikować życia naszym partnerom. Cała wiedza jest przekazywana w ciągu jednego-dwóch dni kursu. Konkretnie, bez lania wody.

2. Oszczędzasz pieniądze

Nasze szkolenia są bezpłatne. Nie tylko nie wymagamy wpisowego, ale też nie naciągamy zapisujących się chętnych na kosztowne materiały edukacyjne. Zapisując się na nasze szkolenia, uczestnik oszczędza pieniądze, które musiałby też wydać na dostęp do internetowych poradników, gdyby zdecydował się uczyć zdalnie. U nas wszystkie materiały pomocnicze, a także wsparcie ekspertów w trakcie i po kursie, są dostępne za darmo. Oferujemy też zainteresowanym niższe ceny egzaminów, jeśli chcą potwierdzić nabytą wiedzę certyfikatem.Co daje ci szkolenie cloud

3. Szkolą cię specjaliści

Zajęcia prowadzone przez certyfikowanego trenera to gwarancja najwyższej jakości szkolenia. Zapisując się na nasze kursy, masz pewność, że przekazywane ci informacje będą aktualne, zgodne ze stanem faktycznym. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, możesz też zawsze liczyć na pomoc i uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Naszych prowadzących żadne nie jest w stanie zaskoczyć.

4. Wyprzedzasz konkurentów

Oba dotychczasowe szkolenia kończył egzamin, do którego przystąpić mogli wszyscy chętni. Zdający otrzymywali szansę zdobycia certyfikatu, który stanowi potwierdzenie umiejętności w zakresie projektowania i implementowania infrastruktury w chmurze Alibaba Cloud. Tym samym uczestnicy stawali się specjalistami, którzy jako pierwsi w Polsce mogą profesjonalnie wspomagać swoich klientów we wdrożeniach. Staramy się oferować unikalne wartości – stąd też na przykład organizowane przez nas szkolenie z segmentu security było pierwszym takim w Europie.

5. Zyskujesz wartościowe kontakty

Udział w szkoleniach to nie tylko szansa na zdobycie praktycznej, przekładającej się później na przewagi konkurencyjne wiedzy. To także okazja na zyskanie ważnych kontaktów z przedstawicielami innych firm zaangażowanych w rozwój cloud computingu w Polsce, w tym także ABC Data Cloud. Nasi specjaliści chętnie pomagają w rozwoju biznesu i realizacji projektów.

Czy warto brać udział w szkoleniach ABC Data Cloud? Potencjalnych korzyści, jak widać, nie brakuje.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony ABC Data News oraz naszych kanałów w mediach społecznościowych, by nie przegapić kolejnych szkoleń.

Zajrzyj na naszego Facebooka, Twittera i LinkedIn.

Jesteś zainteresowany współpracą? Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat Alibaba Cloud lub innych produktów chmurowych w ABC Data? Napisz do Adama Bielawskiego, Business Development Managera w ABC Data Cloud lub na ogólny adres. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Ali2

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.