Spółki Grupy:

Komunikaty prasowe

Pierwszy autoryzowany salon Mi Store w Warszawie już otwarty

14.05.2018

Xiaomi, globalny lider branży technologicznej, przy współpracy z lokalnym dystrybutorem – ABC Data S.A. 12 maja w centrum handlowym Arkadia otworzył pierwszy w Warszawie autoryzowany salon Mi Store.

Nowo otwarty salon pierwszego dnia odwiedziło niemal 2800 klientów. W warszawskim autoryzowanym Mi Store oraz w internetowym sklepie Mi-home.pl sprzedano 12 maja prawie 1000 urządzeń Xiaomi.

W autoryzowanym salonie Mi Store dostępna jest pełna oferta produktów Xiaomi dystrybuowanych oficjalnie w Polsce, w tym smartfonów i urządzeń ekosystemowych. Klienci mogą przyjrzeć najpopularniejszym modelom, takim jak: Mi 6, Mi A1, Redmi 5 Plus, Redmi 4X oraz urządzeniom ekosystemowym - hulajnodze Mi Electric Scooter, szczoteczce sonicznej Mi Electric Toothbrush i wielu innym.

Od czerwca 2017 roku w Warszawie działała wyspa Mi Zone, pełniąca rolę sklepu oraz showroomu z urządzeniami Xiaomi. Aby dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców, producent, wraz z polskim dystrybutorem – ABC Data, postanowili otworzyć większy sklep.

Nowy autoryzowany Mi Store zajmuje powierzchnię 102 metrów kwadratowych i mieści się na parterze Arkadii – największej galerii handlowej w Polsce, odwiedzanej rocznie przez niemal 20 mln klientów, oferującej klientom bogatą ofertę handlową, rozrywkową i gastronomiczną. Sklep jest czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 10-22, w piątki i soboty w godzinach 9-23 oraz w niedziele nieobjęte zakazem handlu od 10 do 21.

Pobierz PDF