Spółki Grupy:

Komunikaty prasowe

Xiaomi Mi A1 tańszy o 180 zł na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl

27.04.2018

W najbliższą niedzielę, 29 kwietnia, w autoryzowanym sklepie z urządzeniami Xiaomi Mi-home.pl odbędzie się kolejna wyprzedaż błyskawiczna. Smartfona Xiaomi Mi A1 będzie można kupić w cenie 180 zł niższej niż dotychczas. Wyprzedaż rozpocznie się o godzinie 12:00.

Mi A1 to jeden z najpopularniejszych modeli telefonów Xiaomi. W specjalnej ofercie wyprzedażowej za 719 zł będzie można nabyć wersję z 32 GB pamięci, w kolorze różowego złota. Urządzenie pracuje pod kontrolą tzw. czystego Androida – czyli systemu pozbawionego nakładek, działającego niezwykle płynnie.

Xiaomi Mi A1 wyposażono w 5,5-calowy ekran Full HD. Szybkie działanie aplikacji zapewnia ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 625, wraz z 4 GB pamięci RAM. Użytkownicy Mi A1 niezwykle cenią sobie jakość zdjęć, robionych za pomocą podwójnego aparatu, dającego zaawansowane możliwości na etapie wykonywania oraz edycji.

Bateria urządzenia ma pojemność 3080 mAh. Użytkownicy, którzy potrzebują dużej ilości miejsca na dane, mają do dyspozycji slot na kartę microSD (zamiennie z miejscem na drugą kartę SIM). Dostęp do urządzenia chroniony jest za pomocą czytnika linii papilarnych.

Wyprzedaż na stronie Mi-home.pl potrwa w godzinach 12:00-24:00 (lub do wyczerpania zapasów). Więcej informacji można znaleźć stronie https://mi-home.pl/.

Pobierz PDF